tartes de marie

м.Днiпро +380951999412

Catering de Marie

Кейтерінг у м. Дніпро зі сміливими та сучасними рішеннями для ваших особливих подій
м.Днiпро +380951999412
м.Днiпро +380951999412

Catering de Marie

Кейтеринг у м.Днiпро зі сміливими і сучасними
рішеннями для Ваших особливих подій.

Фуршет у заміському будиночку з приводу Дня народження

Трошки фото з першого виїзного обслуговування Дня народження у заміському будиночку . Сезон 2023 офіційно відкритий . Тішимось , коли запропоноване меню одразу відкликається у замовника . Це дає змогу продемонструвати улюблені страви та поділитись новими ідеями .

Вдало поєднали вишукані тартари з яловичини та гребінця зі стравами на грилі : сезонною спаржею , рибою та м’ясом . А наші талановиті кухарі приготували плов за їх ідеальним рецептом . 

Святкуйте сімейні події , не дивлячись на часи, бо життя зараз і тут . А ми з радістю втілимо ваші побажання і наші ідеї в ідеальну симфонію страв . З любов‘ю , Catering de Marie 

Еко тижні разом з нами

Нещодавно у нас пройшли три здорові тижні в IT компанії, де ми пропонували салат бар та корисні напої.

Як же чудово, коли ти працюєш у компанії, де керівництво піклується про тебе, про твоє здорове харчування та дає змогу спробувати щось нове, і тим самим підіймати рівень працездатності.

В нас було завдання створити не тільки корисні страви та підібрати інгредієнти, а ще відтворити Еко атмосферу з локальними та сезонними продуктами харчування. Візуально створити картину, нібито людина опинилась на фермі або на локальному ринку, де є змога все продегустувати та ще і провести цікаво час, створюючи салат саме для себе за інструкцією.

Прокрутить вверх