tartes de marie

м.Днiпро +380951999412

Catering de Marie

Кейтерінг у м. Дніпро зі сміливими та сучасними рішеннями для ваших особливих подій
м.Днiпро +380951999412
м.Днiпро +380951999412

Catering de Marie

Кейтеринг у м.Днiпро зі сміливими і сучасними
рішеннями для Ваших особливих подій.

Про нас

Їжа для Catering de Marie -мистецтво, яке запам'ятовується надовго.

Привіт! Мене звуть Марія і я розповім тобі, як саме наша команда зібралась тебе дивувати.

Ти бував колись на Півдні Франції? Відчував легкість буденного життя місцевих французів, які зранку п’ють запашну каву з pain au chocolat, а вже в обід насолоджуються марсельською юшкою та келихом з місцевих виноградників? 

Неважливо, чи довелось тобі спостерігати особисто за чергами за круасанами чи за свіжою рибою на ринку, бо Catering de Marie допоможе відтворити атмосферу свята у кожній тарілці чи у келиху. Наша команда працює не за шаблонами та умовностями. Ми розуміємо, як важливо тобі отримати смачні закуски, уважне обслуговування та розумну ціну.

У  Catering de Marie я сама приймаю замовлення та розробляю для тебе меню з усіма побажаннями та деталями.Я веду тебе від початку до самого дня події. В нас є уважні координатори, які завжди будуть з тобою на локації та підкажуть усе необхідне. Офіціанти будуть непомітними та водночас готовими оновлювати твій келих. А щодо наших кухарів — завжди гострі ножі, геніальні ідеї та величезний досвід за плечима. Як то кажуть — dream team. 

Зустрічай команду

Про Marie

Catering de Marie- розпочинається з історії  дівчини, яка вирішила зламати стереотипи у сфері кейтерингу у м. Дніпро, та їй це вдалося. Вона зібрала увесь свій досвід та любов до кулінарії, готуючи у Європі, та поділилась з тобою. Тож, нумо знайомитись ближче. Мене звуть Марія. Я вже бачу твою ідеальну подію і готую меню, яке не залишить байдужим нікого.

Прокрутить вверх