tartes de marie

м.Днiпро +380951999412

Catering de Marie

Кейтерінг у м. Дніпро зі сміливими та сучасними рішеннями для ваших особливих подій
м.Днiпро +380951999412
м.Днiпро +380951999412

Catering de Marie

Кейтеринг у м.Днiпро зі сміливими і сучасними
рішеннями для Ваших особливих подій.

Ми пропонуємо:

Ми вважаємо, що справжня кухня повинна здивувати, дарувати яскраві емоції та гастрономічний захват. У наших ідеях чудово поєднуються класичні рецепти та нові переосмислені рішення. У нас немає нудних вирішень! Чи то затишна вечеря з друзями, чи розкішне святкування з нагоди весілля — якщо ти шукаєш смачні та сучасні закуски для свята, ми з радістю допоможемо скласти меню, організуємо логістику та обслуговування. Дитячий святковий захід або фуршет на природі у колі друзів — ми компетентні у різних форматах.

Фуршет

Фуршет передбачає вільний формат для гостей. Немає прив’язки до столів. Є час на спілкування та можливість обрати закуски, які дивляться саме на вас. Фуршетне меню налічує багато різноманітних страв, та дає змогу комфортно пересуватись по локації з фінгер фудами.  Ідеально підійде для весілля, пікніка, молодіжного свята на природі, корпоратива на будь-якій локаціі. Тож, якщо ти шукаєш фуршет у Дніпрі — саме час нам зателефонувати. 

Бенкет

Якщо ти шукаєш бенкет у Дніпрі — саме час звернутись до нашої команди. Піклування про естетику страв, смак та кожну серветку — це наша улюблена справа. 

Бенкет — один з найпопулярнішіх форматів на різних святах. Весілля, день народження, сімейна камерна вечеря, чи корпоративний обід. Обслуговування передбачає, що усі гості сидять за столами, роблять паузи, а столи сервірують спочатку холодними стравами, а потім гарячими. 

Якщо це твій формат — чекаємо на дзвінок, щоб зробити твоє свято особливим та смачним.

Барбекю

Барбекю може бути як доповненням для різних форматів свята , так і самостійною опцією. Такі формати вже давно набрали популярність. Робити акцент саме на страви на вогні — чудова ідея . Це не просто супер смачно, але ще і ефектно. Можна зробити з барбекю wow ефект для гостей. 

І це не лише шашлик, або картопля. Все може бути набагато цікавіше

Кава пауза

Якщо ти часто відвідуєш конференції чи ділові події, кава брейк — твій найкращий друг. Є змога зробити паузу та випити запашну каву, або апельсиновий фреш. А якщо ти зголоднів — ми запропонуємо смачні закуски з турботою про ваш час та бюджет. 

Прокрутить вверх