tartes de marie

м.Днiпро +380951999412

Catering de Marie

Кейтерінг у м. Дніпро зі сміливими та сучасними рішеннями для ваших особливих подій
м.Днiпро +380951999412
м.Днiпро +380951999412

Catering de Marie

Кейтеринг у м.Днiпро зі сміливими і сучасними
рішеннями для Ваших особливих подій.

За що ви платите гроші 

Отже, вам знадобився кейтерінг у м.  Дніпро, але ви ніколи не працювали з такою послугою раніше? Не хвилюйтесь-не ви єдині. За шість років роботи ми помітили, що кожний третій замовник, що приходить до нас з запитом — робить це вперше. Тому у цій статті ми зібрали корисну інформацію стосовно фінансового наповнення цієї послуги, аби кожен зрозумів, за що платите такі гроші.

Розбираймося разом. З чого складається послуга кейтерінгу зазвичай. 

1) Меню. Його ви обираєте разом з менеджером, а також вирішуєте щодо формату (бенкет, фуршет, їжа у боксах, салат бар чи корисні смузі). Варіантів багато. 

Чому формат принципово важливий? Бо він визначає додаткові сервіси та витрати, які збільшують бюджет заходу. Наприклад:

 — їжа у боксах передбачає додатковий посуд та бокси для дбайливого транспортування ;

 — бенкетні страви потребують додаткового сервірування;

—  фуршет — збільшує кількість людиногодин при підготовці, бо складається з великої кількості страв.

Перераховані варіанти є лише кількома прикладами, в реальності ж не існує двох однакових івентів, тож кожен випадок є індивідуальним. Отже, менеджер ретельно оброблює запит, враховує усі аспекти та вираховує собівартість. І це ми лише на стадії меню. 

2) Локація. На деяких є кухня, гриль, можливість користуванням холодильників тощо. Але не на всіх і не завжди. Тому треба враховувати додаткові витрати саме на обладнання та зручність роботи команди. Бо є велика різниця між транспортуванням їжі у боксах і холодильниками. Тому з’являється логістична потреба. 

3) Транспортні витрати. Насамперед — на вантажівки і  транспортування персоналу (якщо мова йде про виїзне обслуговування ). Офіціанти, кухарі, координатор мають потрапити на локацію, а потім після роботи дістатись додому. Те саме стосується і водія вантажівки. А враховуючи комендантський час — завдання ускладнюється.

4) Посуд. Якщо є запит провести урочисту подію на визначеному місті — знадобиться посуд: келихи, столові прилади, сервірувальний тощо. Додатково може бути доданий текстиль, меблі (стільці, столи). В іншому випадку, це може бути витрата на одноразовий посуд, якщо замовник бажає більш неформальний варіант.

5) Обслуговування. Це є надважливою статтею витрат, бо персонал є ключовими людьми під час події. Офіціанти старанно виконують свої обов’язки та спілкуються з гостями. Кухарі дбають про якість та естетику страв, а координатор — про таймінг та комунікацію між підрядникамі.

В ідеалі, мають ще бути додані витрати на їжу для підрядників, які працюють цілий день віддалено від супермаркетів і не мають змоги і часу подбати про обід для себе. Невеликий ланч бокс надасть сил та настрою персоналу. Це може бути вода та декілька сендвічів. 

6) Дрібні витрати, про які також треба потурбуватись заздалегідь: лід для напоїв, балони з водою для гостей та підрядників, вугілля, серветки та одноразові контейнери для їжі.

7) Обслуговування посуду після події. Не менш важлива витрата, яка забезпечує ідеальний блиск келихів та виделок. Також треба враховувати, що це кропітлива справа і потребує багато часу.

Бачимо, що кейтерінг — не лише про меню та обслуговування, а ще про велику кількість моментів, які треба враховувати.  Всі ці складові — є запорукою вдалої послуги, яку хоче отримати кожний замовник. А ми своєю чергою хочемо надати її в якнайкращій спосіб. 

Сподіваємось, що ця стаття була корисна для вас. Тож, не відкладайте свої запити та телефонуйте нам. Будемо раді організувати Вам свято)

Що може зробити ваше свято особливим?

Кейтерінгові компанії працюють вдвічі потужніше влітку, бо це весільний сезон.
Вся івент індустрія обробляє багато замовлень.
Організатори постійно очікують від підрядників щось новеньке, щоб здивувати молоді парти.
Бездоганне обслуговування, смачні страви, уважність до деталей — це за замовчуванням. Але що ще може стати вишенькою на торті, надаючи послугу кейтерінг ? Ми хотіли б поділитись нашими спостереженнями :

1). Доставка боксу з їжею зранку нареченій, яка готується до свого свята з першими проміннями сонця. Це може бути легкі закуски та фрукти.
Весільний день — це переживання, емоції та завжди нестача часу на перекус. Турбота від самого ранку буде безперечно плюсом. Це надасть додатковий настрій та збереже імунну систему у порядку.
2). Подбайте заздалегідь про своїх гостей та їх уподобання. Якщо у когось з гостей алергія чи непереносимість лактози — зробіть картки з написами та коментарями на велком фуршет. Це персоналізована турбота про гостей. Вони оцінять.
3). Віддайте перевагу коктейльній подачі, а ніж закускам на велком столах. Деякі гості соромляться підходити та пробувати страви, чи забувають про цю можливість, бо надто зайняті увагою до наречених. Краще, коли офіціанти запропонують страви підходячи до гостей. Також це збереже естетичний вигляд страв, які можуть стояти під сонцем та псуватись деякий час. Погодьтесь, дуже прикро коли пара з усією душею обирала меню на велком фуршет, в той час, коли закуски стоять без уваги. Коктейльна подача — це безпрограшний варіант.
4). Обирайте меню згідно з сезоном. Майже усі полюбляють червону ікру та олів’є, але літо дарує нам занадто багато продуктів, щоб їми нехтувати : спаржа, молода картопля, редис, полуниця. При досвідченості кухарів страви з цими інгредієнтами можуть заграти новими барвами та здивувати гостей.
5). Не бійтеся експериментувати. Це ваше свято, і воно запам’ятається на усе життя. Не обов’язково обирати перевірені варіанти страв, тому що ваші гості більш класичні цінувальники. Поєднайте незвичні закуски з класичними стравами, і кожен буде задоволений. Бургери з мідіями чи лабне з в’яленими томатами обов’язково сподобаються вашим гостям. А якщо ви фанат олів’є — то креативний підхід кухарів зроблять цю страву цікавою та переосмисленою.

Якщо вам відкликаються наші поради, то обов’язково напишіть нам. Ми з радістю втілимо ваші ідеї та наш досвід у вашу особливу подію, яку ви будете довго згадувати.

Прокрутить вверх